به گزارش سیروس کریمی خبرنگار پایگاه صدای خوزستان ، پدر بابک زنجانی در واکنش به انتشار خبر اعدام فرزندش تا پایان سال ۹۵ که از سوی سید اصغر هندی منتشر شده بود و امروز این خبر از سوی سخنگوی قوه قضائیه تکذیب شد نامه ای خطاب به هندی نوشت:

پدر بابک زنجانی هستم و نزدیک ۸۰ سال عمر کردم، قبل از اینکه عرایضم را عنوان کنم مطلع شدم جنابعالی دارای فرزندانی هستید که قطعا برای شما عزیز هستند.

  1. خدایی ناکرده اگر خبرناگواری از طریق رسانه ای شنیده شود ضربات جبران ناپذیری به روح و جسم و روان پدر و مادر وارد می شود خدای متعال به پدر و مادر و تمام خانواده اش رحم کرد. به خصوص به خواهران بابک که ناظر مرگ پدر و مادر نشوند.

مطمئن باشید که نفرین پدر و مادر که گرفتار اینگونه خبرناگوار باشند که (تا پایان سال حکم اجرا می شود) سخت دردناک و مرگ آفرین است و این عمل ناگوار فقط در قدرت خداوند متعال است
که تنها پسرم را سلب حیات نماید.

جناب آقای دکتر ابتدا تصور کردم مسئولیت قوه قضائیه را هم دارید شنیدن و انتشار چنین خبرناگوار به دستور جنابعالی تمام خانواده را گرفتار تالمات جسمی و روحی و روانی کرده است. و مطئن هستم جنابعالی اجازه نخواهید داد با چنین خبری های شتاب زده عامل مرگ خانواده باشید. در پایان با قلبی شکسته و آزرده از صمیم قلب برای خانواده به خصوص فرزندان عزیزتان در مقابل خداوند بزرگ دعا می کنم و سلامتی شما را از درگاه پروردگار متعا خواستارم.

 

عکس جامعه خبر

Share This:

نظر شما!!