به گزارش پایگاه خبری صدای خوزستان ،این هنرمند خوزستانی در سال ۱۳۳۰ در مسجدسلیمان متولد شد. وی فارغ‌التحصیل بازیگری و کارگردانی از دانشکده هنرهای زیبا دانشگاه تهران بود و بازی در سینما را از سال ۱۳۶۶ با فیلم هراس به کارگردانی شهریار بحرانی آغاز کرد. 
 
فیلم‎های سینمایی «هراس»، «بر بال فرشتگان»، «حمله به اچ ۳»، «عبور از خط سرخ»  و «خلبان» و همچنین سریال‌ تلویزیونی «ترکش‎های صلح» از جمله آثاری هستند که فرامرز مهرجو در آن‎ها ایفای نقش کرده بود.
 
مهرجو چند روز قبل و درحالی که به عنوان برنامه‎ریز و دستیار کارگردان در سریال تلویزیونی «زیباشهر» در حال فعالیت بود، حین کار  دچار سکته قلبی شد و پس از چند روز در ۱۴ فروردین ۱۳۹۶ در بیمارستان نفت اهواز درگذشت.
 
درپی درگذشت فرامرز مهرجو، مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی خوزستان نیز با صدور پیامی فقدان این بازیگر سینمای استان و کشور را تسلیت گفت. متن پیام محمد جوروند به شرح زیر است:
“انا لله و انا الیه راجعون”
ضایعه‌ی درگذشت زنده‌یاد ” فرامرز مهرجو” بازیگر توانای عرصه‌ی سینما، تئاتر و تلویزیون و فرزند خوزستان موجب تالم و تاثر فراوان گردید.
این‌جانب، درگذشت این هنرمند شایسته کشورمان را به جامعه‌ی سینما و خانواده‌ی گرامی زندهیاد فرامرز مهرجو تسلیت گفته و از پرودگار مهربان، آرامشی ابدی را برای روح آن عزیز از دست رفته آرزومندم.

 

Share This:

نظر شما!!