به گزارش پایگاه خبری صدای خوزستان ، آیت‌الله سید علی شفیعی در شورای اداری استان با رویکرد اقتصاد مقاومتی که شامگاه چهارشنبه، ۱۶ فروردین‌ماه در سالن جلسات شهید هاشمی استانداری برگزار شد، اظهار کرد: خوشبختانه یک حرکت امیدآفرین از سوی هیات دولت می‌بینیم و امیدوارم این سفرهای هیات دولت به استان خوزستان مایه امیدی برای حل مشکلات و گرفتاری‌های استان باشد.
وی افزود: بخشی از مسایل و مشکلات استان خوزستان مسایل طبیعی هستند که می‌شود جلوی آن‌ها را گرفت یا آن‌ها را تقلیل داد. مسأله ریزگردها از قدیم الایام موضوعی بوده که وجود داشته و از آن زمان مسئولان اقدام‌هایی برای جلوگیری از آن انجام داده بودند که آن اقدامات اکنون می‌تواند تجربه ای برای مسئولان امروزی باشد.
نماینده مردم خوزستان در مجلس خبرگان رهبری گفت: کسی می‌خواهد با مسأله طبیعت مبارزه کند و مسائلی که علاج پذیر هستند می‌شود کارهایی انجام داد که خود مسئولان آن کارها را می‌دانند وباید در این زمینه‌ها به حل مشکلات بپردازند.
وی خاطرنشان کرد: امیدواریم حرکت‌های دولت برکت‌هایی در پی داشته باشد تا وقتی که خواسته های مردم عملی شود و بتواند رهنمودهایی که مقام معظم رهبری در سخنان خود مطرح می‌کنند را جامه عمل بپوشاند و آن ولایت فقیه که ما به آن معتقد هستیم، به ظهور رسانده شود و بین ما و مردم خوزستان و کشور ادا شود.

 

Share This:

نظر شما!!