به گزارش صدای خوزستان با پایان مرحله ثبت نام نامزدهای دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری و پنجمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا تکاپوی گروه‌های سیاسی برای تشکیل ستادهای انتخاباتی و تهیه لیست ائتلاف‌ها افزایش چشمگیری یافته است.

در استان خوزستان نیز این وضعیت در چند روز گذشته فضای مجازی را نیز به خود مشغول کرده و هر لحظه خبرهایی از ایجاد ائتلاف‌های جدید در انتخابات شوراهای اسلامی منعکس می‌شود اما آنچه این روزها فضای سیاسی استان را تحت تاثیر اخبار آن قرار داده است انشقاق و اختلاف گسترده در اردوگاه جریان اصلاح‌طلب استان است.

گزارش خبرنگار سیاسی صدای خوزستان از برگزاری ده‌ها جلسه و گعده‌های مختلف گروه موسوم به اصلاح‌طلبان خوزستان حکایت دارد اما آنچه که از جلسات حاصل شده افزایش روزافزون اختلافات است.

یکی از موضوعات مهم اختلاف در این اردوگاه انتخاب رئیس ستاد حسن روحانی است به طوری که تاکنون نام چندین نفر برای تصدی این سمت در رسانه‌های منتسب به این جریان اعلام شده اما تنها با گذشت ساعاتی موج ارسال بیانیه‌ها و اعتراض سران این جریان به افراد انتخاب شده رسانه‌ها و شبکه‌های مجازی فرا می‌گیرد.

در آخرین تصمیم‌گیری این جریان، حمید کهرام نماینده مردم اهواز در مجلس ششم به عنوان رئیس ستاد  روحانی در خوزستان معرفی شد که تنها با گذشت ساعاتی، اعتراضات گسترده اعضای فعال این گروه آغاز شد به طوری که رسانه‌های وابسته به این جریان از انصراف کهرام از تصدی این پست خبر داده‌اند.

بهر حال به نظر می‌رسد موج اختلافات این گروه نه تنها به بحث انتخاب رئیس خاتمه نخواهد یافت بلکه دامن این اختلاف را در ارائه لیست‌های متعدد همراه با چاشنی قومی باید نظاره‌ کرد.

Share This:

نظر شما!!