فرماندار اندیمشک گفت: با همکاری بخش های مختلف شهری، تمهیدات لازم برای مقابله با سیلاب احتمالی در شمال خوزستان پیش بینی شده است.

به گزارش صدای خوزستان از اندیمشک، هم زمان با شامگاه شنبه و احتمال بارش باران در شهرهای شمالی استان خوزستان، بخش‌های مختلف شهری این مناطق، به جهت مقابله با حوادث احتمالی، آماده‌سازی شده‌اند.

پیمان جهانگیری  اظهارداشت: توسعه و گسترش خدمات شهری اولویت نخست شهرستان در حوزه‌های مختلف شهری است و به همین جهت، طرح‌های گسترده‌ای در این زمینه طراحی و به اجرا می‌رسد.

وی افزود: یکی از این خدمات، تقویت آمادگی و تامین نیازهای شهرستان در مقابله به حوادث و پاسخ به خطرات احتمالی در این زمینه است که به همین جهت نیازهای این حوزه پیش‌بینی شده است.

فرماندار اندیمشک گفت: به همین جهت و با همکاری بخش های مختلف شهری تمهیدات لازم اندیشیده شده تا در صورت بارش باران و بروز سیلاب مشکلی ایجاد نشود و نیازهای شهروندان، تامین شود.

جهانگیری عنوان کرد: با همکاری مسئولان و مجموعه سد دز و کرخه اندیمشک و همچنین شبکه بهداشت و درمان شهرستان، نیازهای اندیمشک در این زمینه تامین و مشکلی در این حوزه وجود ندارد.

فرماندار اندیمشک با اشاره به احتمال وقوع باران در شامگاه یکشنبه، بیان کرد: شهروندان از تردد در مناطق ساحلی اجتناب و قبل از بروز حوادث به رعایت نکات ایمنی توجه مناسب داشته باشند.

عبدالحسین پوررکنی نیز با بیان این که ، طبق اعلام مسئولان ، دبی رودخانه دز در غروب یک شنبه دیگر به دو برابر افزایش می‌یابد، افزود: ساکنان روستاهای مناطق پایین دست رودخانه دز از حاشیه رودخانه فاصله بگیرند.

معاون فرمانداری ویژه دزفول، ادامه داد: پس از اتمام بارندگی، میزان آب در رودخانه دز به حالت عادی بر می‌گردد و طبق بررسی‌های صورت گرفته و با بسیج خدمات و تامین نیازهای شهروندان، مشکلی در این زمینه وجود ندارد.

Share This:

نظر شما!!