به گزارش صدای خوزستان /حجت الاسلام رشید رضائیان اظهار کرد: با توجه به شروع مراحل برگزاری انتخابات ریاست جمهوری و شورای شهر و روستا، تمام کشور رنگ‌و‌بوی سیاسی به خود گرفته است و به تبع آن حوزه‌های علمیه در این مسیر حضور پیدا کرده‌اند.

وی در ادامه عنوان کرد: با هدف آگاهی طلاب با مسائل سیاسی روز و نقد و بررسی جریان‌های سیاسی، ویژه‌برنامه‌های مختلفی به صورت هفتگی توسط معاونت تهذیب در مدرسه علمیه امام خامنه‌ای اهواز برگزار می‌شود.

معاون تهذیب مدرسه علمیه امام خامنه‌ای اهواز گفت: راه‌اندازی کرسی‌های آزاد اندیشی با موضوع مطالعه و تبیین بیانات امام خامنه‌ای از برنامه‌های فرهنگی است که در این حوزه و در آستانه انتخابات برگزار می‌شود.

وی افزود: در این برنامه، طلاب علوم دینی در ابتدا فرمایشات مقام معظم رهبری را به صورت دقیق مطالعه کرده و سپس آنها را با مسائل روز کشور تطبیق می‌دهند و در رابطه با آن به مباحثه می‌پردازند.

رضائیان متذکر شد: دعوت از سخنرانان مطرح کشوری و برگزاری نشست‌های هفتگی سیاسی از اقدامات دیگر حوزه علمیه امام خامنه‌ای در آستانه انتخابات است و این نشست‌ها با موضوعات مختلف برگزار می‌شود.

وی در پایان گفت: این برنامه‌ها علاوه بر تریبون آزاد به صورت هفتگی و ماهانه اجرا خواهد شد، که خوشبختانه این برنامه‌ها مورد استقبال طلاب قرار گرفته و از همه سطوح حوزه از این برنامه‌ها استفاده و بهره می‌برند.

Share This:

نظر شما!!