نماینده ولی فقیه در خوزستان با بیان اینکه جبهه مردمی نیروهای انقلاب ‌حلقه مفقوده‌ای در عرصه سیاسی کشور‌ بود، گفت: ‌به راه انداختن این چنین جریانی یکی از الزامات بود که به لطف خدا راه‌اندازی شد‌.

به گزارش صدای خوزستان / آیت‌الله سید محمدعلی موسوی جزایری ظهر امروز در دیداری که با اعضای جبهه مردمی نیروهای انقلابی استان خوزستان داشت‌ با بیان اینکه جبهه مردمی انقلاب یکی از حلقه‌های مفقوده‌ سیاسی کشور بود، ‌اظهار داشت: ‌در واقع  به راه‌ انداختن این چنین جریانی یکی از الزامات بود که به لطف خدا راه‌اندازی شد‌.

وی با بیان اینکه در آغاز راه هستیم و این حرکت چه در سطح خوزستان و چه در کل کشور از اوجب واجبات است، افزود: مبنا یک اصل برای‌ ولایت‌مداری است زیرا از همان اوایل انقلاب عده‌ای سعی در تقسیم مردم به انواع و اقسام گروه‌ها و تقسیم‌بندی‌ها بودند که الحمدالله همه تحت لوای ولایت فقیه توانستند به یک اتحاد برسند.

نماینده ولی فقیه در خوزستان معنای اصولگرایی را افرادی متدین و پایبند به ارزش‌های انقلابی عنوان کرد و گفت: هیئت‌های حسینی، انجمن‌های اسلامی، حلقه‌های تربیتی در مساجد، معلمان بسیار خوبی که در سنگر آموزش و پرورش خدمت می‌کنند،  اساتید صالح و بصیرتی دانشگاه‌ها آشنا به مسائل سیاسی روز و جمع عظیم بسیج و بسیجیان که پشتوانه نیروی انسانی این انقلاب هستند که اگر انسجامی بین آن‌ها حاصل شود، این اجتماع و این قطرات تبدیل به دریاهای عظیمی می‌شود که امیدواریم که این حرکت انقلابی و اسلامی رخ دهد.

وی با بیان اینکه روحیه برادری‌ برای یک انسجام انقلابی در خوزستان وجود دارد، بیان کرد: تمام مردم خوزستان به ولایت رهبری معتقد‌ند.‌

Share This:

نظر شما!!