معاون امور اجتماعی و فرهنگی شهرداری اهواز گفت: از ۱۰ عنوان از کتاب آموزش شهروندی معاونت امور اجتماعی و فرهنگی شهرداری اهواز رونمایی شد.

به گزارش صدای خوزستان ، امیر آهن‌جان اظهار داشت: با حضور استاندار خوزستان از ۱۰ عنوان از کتاب و محصولات آموزش شهروندی معاونت امور اجتماعی و فرهنگی شهرداری اهواز رونمایی شد.

وی افزود: این برنامه در حاشیه برگزاری نمایشگاه آموزش و صنایع وابسته در غرفه شهرداری اهواز انجام شد که تنی چند از معاونان استاندار خوزستان و مدیرکل آموزش و پرورش استان خوزستان نیز در آن حضور داشتند.

معاون امور اجتماعی و فرهنگی شهرداری اهواز بیان کرد: این محصولات شامل ۹ عنوان کتاب اتوبوس با عناوین رازهای یک سفر درون شهری، اندر آداب میهمانی، فضای سبز را قورت نده، فرسوده بودن یا نبودن مسئله این است، مردان مصرفی/زنان افراطی، سر سفره ننه بابا، رد شدگان، عیادت تون درد نکنه، خشم تون بی بلا هستند.

وی در ادامه به محصول دیگر منتشر شده از سوی معاونت امور اجتماعی و فرهنگی شهرداری اهواز اشاره کرد و گفت: این محصول نیز یک کتاب با نام بشناسیم و بسازیم است که منتشر شد.

آهن‌جان خاطرنشان کرد: کتاب بشناسیم و بسازیم در تیراژ ۱۰ هزار جلد از سوی معاونت امور اجتماعی و فرهنگی شهرداری اهواز انتشار یافت که با حضور استاندار خوزستان رونمایی شد.

وی اضافه کرد: این محصولات چاپی به همت مدیریت آموزش شهروندی معاونت اموراجتماعی و فرهنگی شهرداری اهواز تهیه و به چاپ رسیده است.

معاون امور اجتماعی و فرهنگی شهرداری اهواز گفت: همچنین اجتماع بزرگ زینبیون به مناسبت رحلت جانسوز حضرت زینب کبری(س) با حضور عاشقان ولایت در محل سالن ورزشی راه آهن اهواز برگزار شد.

Share This:

نظر شما!!