استاندار خوزستان در سفرش به ایذه شاهد گله‌مندی و اعتراض مردم نسبت به کم‌کاری‌های مسئولان راه و شهرسازی استان خوزستان قرار گرفت.

به گزارش صدای خوزستان، حدود ساعت ۱۰صبح امروز بود که خبرنگاران از حضور استاندار خوزستان به شهرستان ایذه آگاه شدند و این موضوع نیز سبب شد تا برخی از خبرنگاران از حوالی ساعت ۱۲ ظهر در فرمانداری حضور یابند که این ناهماهنگی‌ها سبب سرگردانی برخی از خبرنگاران شده بود.

سفر استاندار خوزستان با هدف بازدید از جاده درون شهری ایذه به راسفند برنامه‌ریزی شده بود که حادثه شب گذشته در این جاده منجر به کشته شدن ۴ شهروند ایذ‌های شد؛ این تصادف گله‌مندی مردم از مسئولان استانی و شهرستانی را بیش از پیش کرد.

حدود ساعت ۲ بعداز ظهر بود که صدایی در آسمان ایذه پیچیده شد، صدا از هلی کوپتر حامل استاندار خوزستان نشات می‌گرفت سرانجام پس از پیاده شدن استاندار، مسئولان شهرستانی در غیاب فرماندار، شریعتی را به مکانی بردند که شب گذشته چند نفر از شهروندان ایذه‌ای در آنجا جان باختند.

استاندار پس از گوش دادن به صحبت‌های مسئولان پلیس راه و جویا شدن دلایل حادثه در جمع مردمی که در محل حادثه جمع شده بودند حضور یافت و شاهد گله‌مندی و اعتراض مردم نسبت به کم کاری‌های مسئولان راه و شهرسازی استان خوزستان قرار گرفت.

شریعتی پس از بازدید از این جاده خطرناک به هنگامی که قصد سوار شدن به هلی کوپتر را داشت بار دیگر در جمع مردم معترض در کنار بالگرد قرار گرفت.

در این زمینه محمد یکی از شهروندان ایذه‌ای به خبرنگار صدای خوزستان گفت: انتظار می‌رود که مسئولان راه و شهرسازی خوزستان هرچه سریعتر به جاده‌های ایذه رسیدگی کنند چرا که این مسیرها بسیار پرخطر و پرتردد هستند.

این شهروند با بیان اینکه تا چه زمانی باید مردم ایذه مورد بی‌لطفی‌ مسئولان قرار بگیرند، گفت:  این شهرستان از لحاظ محرومیت جزو شهرستان‌های نخست کشور است.

وی با اشاره به اینکه ای‌کاش سفر استاندار خوزستان تبلیغاتی نباشد و هدف آن پیشبرد اهداف شهرستان ایذه باشد، بیان کرد: از مسئولان نیز انتظار داریم که نگاهی به این شهر پراستعداد اما محروم داشته باشند.

Share This:

نظر شما!!