به گزارش صدای خوزستان ،نعیم سعداوی پس از پیروزی تیمش مقابل صنعت نفت آبادان گفت: اول گله می‌کنم از هواداران تیم صنعت نفت که در بازی رفت تشریف آوردند در اهواز و به گرمی از آنها پذیرایی کردیم، امروز هم انتظار داشتیم به نحوی که در شأن اهواز و مردم خونگرمش است از هوادارن ما میزبانی شود. در هر صورت آنها با هزاران امید به عشق تیم‌شان به اینجا امده بودند و این رفتار درست نبود. ما خوزستانی‌ها صاحب فرهنگ اصیلی هستیم. و اگر اتفاقی از سمت هواداران ما هم افتاده باید شما به عنوان میزبان می‌بخشیدید.

سرمربی فولاد خوزستان در مورد بازی این تیم مقابل صنعت گفت: شناخت خوبی از نفت داشتیم و می‌دانستیم تلاش می‌کند امتیاز بگیرد و به بازی بسته رو خواهد آورد. سال اول نفت در لیگ برتر است و طبیعی است این تیم بسته بازی کند. ما هم شرایط بسیار خاصی برای این بازی داشتیم. ۳،۴ بازیکن اصلی خود را در اختیار نداشتیم. تیمی که ۱۸ بازیکن دارد ما فقط با ۱۰ بازیکن بزرگسال در اختیار داشتیم.

سعداوی ادامه داد: باشگاه‌مان شرایط خاصی داشت، در فاصله چهار هفته مانده به پایان مسابقات مدیرعامل باشگاه مصاحبه می‌کند و می‌گوید که انتظار بیشتری از سرمربی داشته یا در فاصله دو هفته مانده به پایان مسابقات بازیکنان را جریمه می‌کنند. شما چنین چیزی سراغ دارید؟ توصیه می‌کنم بگذارند لیگ تمام شود بعد از آن تصمیم خود را بگیرند و تا آخر هم روزی تصمیم‌شان بمانند، نه اینکه بگویند پافشاری معکوس کرده‌ایم. من نمی‌دانم این چیز‌ها را از کجا می‌آورند.

وی گفت: باید با تمام وجود درود بفرستم به غرور و شرف بازیکنان به دلیل اینکه خیلی سخت است، پرسپولیس با آن قدرتش در اینجا شکست خورد. ما با هم تعارف نداریم همیشه در آبادان فوتبال بازی کردن سخت است. باید به هر دو تیم تبریک گفت، چون هر دو فوتبال بازی کردند، نتیجه هم قابل پیش‌بینی نیست. مطمئنم صنعت نفت فصل بعد با این تماشاگران نتایج بهتری خواهد گرفت. باید مسئولان استان خوزستان است از این تیم حمایت کنند، اصلا وظیفه آنها است که حمایت کنند، آقایانی که در این شهر کارخانجات صنعتی دارید و هر روز گرد و خاک به خرد مردم می‌دهید وظیفه شما است از این تیم‌ها حمایت کنید. مردم دیگر هیچ توجیهی را نمی‌پذیرند.

سرمربی فولاد ادامه داد: اهواز سرمایه کمی ندارد که تیم‌هایش مشکل مالی داشته باشند. ضمن اینکه جوانی تیم ما را هم در نظر بگیرید. امروز یک بازیکن را به زمین فرستادیم اما دیدیم در یک فضای دیگری قرار دارد. با این سابقه استحقاق این را نداریم یک داور خوب در مسابقاتمان داشته باشیم؟ این چه وضع داوری بود؟ مگر ما موش آزمایشگاهی هستیم؟ درست است که بازی حساسیت خاصی نداشت اما ما هستیم که در فوتبال این مملکت حرف برای گفتن داشتیم و داریم پس وظیفه کمیته داوران است که بهترین داورش را برای ما بفرستد. در بازی دور رفت مقابل پیکان پدر صاحب ما را آقای عادل درآورد. ما می‌توانستم با چهارمی دو رفت را به پایان برسانیم اما آن اتفاقات افتاد که بعدش باشگاه این صحبت‌ها را علیه ما بزند.

سعداوی تصریح کرد: این مسائل را شما ببینید بعد این حرف‌ها را بزنید، شما تصمیم می‌گیرید تیم را جوان و بومی کنید اما به اندازه کافی صبر کرده‌اید؟ من نمی‌دانم اتفاقات جدید در فوتبال می‌افتد. اگر ما را نمی‌خواهید ما مشکلی با کسی نداریم. به اندازه کافی زمان است و من تک تک این مسائل را جواب خواهم داد. امروز بازی بدی کردیم؟ در مورد ساسان انصاری، او چهار بازی گذشته بود به ما اضافه شد اما به تنهایی تا آخرین لحظه می‌جنگد و به تیم ملی هم دعوت شد اما آقایانی که جریمه می‌کنید یک باز زنگ زدید از این بازیکن تشکر کنید؟ نمی‌دانم ما باید چه کار کنیم.

وی در مورد اینکه آیا شخص دیگری را برای سرمربیگری فصل بعد در نظر دارد گرفته شده است؟ گفت: این اختیار صد در صدی هر باشگاهی است، مردم خوزستان دوست دارند کمیته فنی را بشناسند، اینها بیایند خودشان را معرفی کنند. ضمن اینکه طبیعت فوتبال این است شما باید بگذارید فصل تمام شود بعد این تصمیمات را بگیرید. مگر شما در قرارداد بازیکنان نوشته‌اید که اگر در فلان جایگاه قرار بگیرید شما را جریمه خواهیم کرد. شما برخوردی که با نفت آبادان شد را با ما مقایسه کنید. کسانی که در فوتبال بودند، خواهند ماند و کسانی که  با رابطه به فوتبال چسباندند خیلی زود از بدنه فوتبال جدا خواهند شد همانطور که مسائل این آدم‌ها را در گذشته داشتیم.

Share This:

نظر شما!!