نشست خبری فرماندار ویژه آبادان با رسانه‌های شهرستان در رابطه با برگزاری انتخابات پیش روی ریاست جمهوری و شوراهای اسلامی شهر، ظهر امروز در محل فرمانداری ویژه آبادان برگزار شد.

به گزارش صدای خوزستان ، عزیزاله شهبازی در این جلسه با تاکید بر حضور حداکثری مردم و تلاش رسانه‌ها برای ترغیب شهروندان و  ایجاد امید و انگیزه برای حضور پرشور مردم در پای صندوق‌های رای، اظهار کرد: بسترهای مختلف برای برگزاری انتخابات در ۲۹ اردیبهشت فراهم شده و تمام گروه‌های سیاسی با تمهیداتی که اندیشیده شده می‌توانند آزادانه و در چارچوب قانون فعالیت انتخاباتی داشته باشند.

وی تصریح کرد: در شهرستان آبادان به شهادت آماری که به‌دست آمده، بالغ بر ۶ هزار و ۸۵۰ نفر رای اولی وجود دارد که می‌توانند در پای صندوق‌های رای حاضر شده و انتخاب خود را صورت دهند.

فرماندار ویژه شهرستان آبادان خاطرنشان کرد: تنور انتخابات نیز رفته رفته داغ می‌شود که تب و تابی که این رخداد در کشور ایجاد کرده، افزایش مشارکت مردم در انتخابات را نشان می‌دهد که این در منظر افکار عمومی داخل و خارج از مرزها، نظام را بیمه خواهد کرد.

 در این نشست معاون استاندار خوزستان، هماهنگی‌هایی را با اصحاب رسانه شهرستان در رابطه با برگزاری انتخابات شهرستان را انجام داد و رسانه‌ها نیز مشکلات خود را برای پوشش اخبار انتخاباتی بیان کردند که شهبازی در این رابطه، قول مساعد داد تا این موانع را برطرف سازد.

Share This:

نظر شما!!