به گزارش صدای خوزستان ، سید کریم حسینی عصر امروز در نشست خبری با اصحاب رسانه  اظهار کرد: در مورد معرفی حوزه فعالیت حجت‌الاسلام رئیسی به عنوان کاندیدای ریاست جمهوری به مردم به طور حتم وی در قالب مناظره‌هایی که انجام می‌دهد توضیحات لازم را خواهند داد.

وی تصریح کرد: برخلاف تعبیرهای که برخی افراد از حضور آقای رئیسی منعکس می‌کنند وی در مسؤلیت‌هایی بوده که  به صورت کامل به دستگاه‌های اجرایی در کشور اشراف دارد.
رئیس ستاد انتخاباتی حجت‌الاسلام رئیسی در خوزستان ادامه داد:  رئیسی به مدت ۱۰ سال بازرسی کل کشور و نظارت کامل به همه امور دستگاه‌های اجرایی را به عهده داشت به همین دلیل شناخت کامل نسبت به وظایف، عمل و تخطی از وظایف را دارند.
حسینی گفت: حجت الاسلام رئیسی  نسبت به مسائل اقتصادی، پولی، مالی و مسائل مربوط به عملکرد سه قوه و کلان کشور اطلاع کامل دارد .

وی با بیان اینکه حجت‌الاسلام رئیسی طی ۴۰ سال گذشته هر منصبی را که به عهده داشتند ارتباط نزدیک با مسئولان و دردهای مردم  دارند توضیح داد: وی در دوره‌های مختلف عضو خبرگان رهبری بود و شناخت وی نسبت به مسائل کشور کمتر از  از کاندیداهای فعلی نیست بلکه بیشتر هم هست.

حسینی تشریح کرد: حجت‌الاسلام رئیسی در سمت تولیت آستان قدس رضوی با وجود پرداختن به رفع مشکلات و رفع امور آستان قدس رضوی اقدامات شایسته‌ای در خصوص مسائل اشتغال انجام داد.

وی با تاکید بر اینکه دیدگاه‌ها و نظرات کاندیداها  از طریق مصاحبه و گفت‌وگو ها  بیان خواهد شد متذکر شد: رئیسی در بحث پرونده هسته‌ای نیز مطالبی برای گفتن دارد اینکه گفته می‌شود، برجام ابری است که به همه می‌بارد منتظر واقعیت و تبعات این برنامه در زندگی مردم هستیم.

حسینی افزود: چهار سال از عمر این دولت گذشت و در این زمان داشته‌هایمان را در انتظارمان برای آمدن کشورهای اروپایی به کشور  از دست دادیم.

وی با اشاره به برخی ادعا مبنی بر اینکه پس از برجام کشورهای اروپایی  وارد کشور می‌شوند و درب‌ها باز می‌شود بیان کرد: کشور ای اروپایی  نه تنها وارد نشدند بلکه دولت سرمایه‌گذاران داخلی به امید ورود سرمایه‌گذار اروپایی را هم معطل کرد.

حسینی یادآور شد: قرار بود پس از برجام  ارز به یک هزار تومان برسد اما نه تنها قیمت ارز کاهش پیدا نکرد بلکه به تورم موجود در کشور رکود نیز اضافه شد.

وی تاکید کرد: دولت رئیسی باز کردن درب‌ها را به سمت کشورهایی که  از روی حسن ‌نیت به دنبال منافع دو طرف باشند مخالفت نمی‌کند چرا که طرفدار رشد اقتصادی، توسعه و پیشرفت است.

حسینی رعایت قانون، اخلاق و نقد عملکرد فعلی به شکل منصفانه  را از مواضع حجت‌الاسلام رئیسی در مناظره ها عنوان کرد و افزود: وی به میزان نیاز های کشور برنامه دارد و نیازی به ارائه برنامه‌هایی که  به تخریب افراد منجر شود و این رویه را تا روز آخر انتخابات و مناظره‌ها ادامه خواهد داد.

وی با بیان اینکه حل مشکلات اقتصادی و اشتغال از اولویت‌های دولت حجت‌الاسلام رئیسی خواهد بود گفت: دولت فعلی بحث مهیا کردن شرایط اشتغال برای یک میلیون نفر را کرده بود که باید در برنامه‌های پنجم و ششم توسعه این میزان پیش‌بینی می‌شد.

حسینی با انتقاد از عملکرد دولت در بحث پرداخت یارانه‌ها گفت: دولت فعلی در ابتدای روی کار آمدن متعهد شد یارانه‌ها را با یک مکانیزم جدیدی در سطوح پرداخت کند.

وی با تاکید بر اینکه در هر فضای تبلیغاتی منطق حکم می‌کند به همه اقشار، طبقات جامعه، محلات و روستاها توجه شود خاطرنشان کرد: ستاد انتخاباتی حجت‌الاسلام رئیسی با صراحت استقبال خود را از همه اقشار جامعه اعلام کرده است و در مقابل آمادگی و استقبال گسترده را از سوی مردم در ستاد را مشاهد کردیم.

رئیس ستاد انتخاباتی حجت‌الاسلام رئیسی  در خوزستان در پایان اظهار کرد: ستادهای مختلفی در حوزه دانشجویی، وزرشکاران، جوانان، اساتید دانشگاه تشکیل  خواهیم داد.

Share This:

نظر شما!!