مدیر شرکت توزیع برق شهرستان شوش گفت: ادارات و کارخانجات شوش به شرکت توزیع برق شهرستان بیش از ۳۱میلیارد ریال بدهی دارند.

نخستین جلسه شورای اداری این شهرستان با حضور نماینده مردم شوش در مجلس شورای اسلامی و اعضای شورای تامین در سالن اجتماعات فرمانداری برگزارشد.

به گزارش صدای خوزستان ،در این جلسه رضا نجاتی، فرماندار شهرستان شوش با تبریک فرا رسیدن اعیاد شعبانیه اظهار داشت: قانون‌مداری، سلامت انتخابات و مشارکت حداکثری مردم از مهمترین اولویت‌های برگزاری انتخابات است. وظیفه‌ی همه ما کارگزاران رعایت این ۳ اصل در جهت  برگزاری انتخاباتی باشکوه است. مدیران ادارات شهرستان شوش ضمن رعایت اصل بی‌طرفی در انتخابات توجه داشته باشند که به هیچ عنوان نباید از امکانات دولتی در جهت حمایت از کاندیدای خاصی استفاده کنند.

فرماندار شوش با اشاره به رعایت قانون مداری، اخلاق و پرهیز از هرگونه حواشی توسط کاندیدا افزود: شهرستان شوش دارای اقوام مختلفی است که در کنار هم و با آرامش زندگی می‌کنند که این خود نشان از فرهنگ ایرانی اسلامی این مردم است. کاندیدای شوراهای اسلامی شهر و روستا در انجام تبلیغات ضمن معرفی خود و برنامه‌های پیش‌رو، وعده‌های خارج از قانون و غیر منطقی را به مردم ندهند.

وی به کاندیدای دوازدهمین انتخابات ریاست جمهوری اشاره کرد و گفت: عملکرد دولت ها را نباید زیر سوال ببریم، همه دولت ها از نظام جمهوری اسلامی ایران هستند‌. بعضی از کاندیدها ریاست جمهوری در برنامه های تبلیغاتی خود اعلام می‌کنند که بعد از پیروزی انقلاب هیچ کاری صورت نگرفته است چنین صحبت هایی ظلم به نظام و فرزندان این کشور است.

فرماندار شهرستان شوش نیز در ادامه سخنانش  همچنین بر ضرورت رعایت تکریم ارباب رجوع در بین ادارات شهرستان تاکید کرد وگفت: این امر از ضروریات خدمت‌رسانی به مردم است.

وی با اشاره به انجام بازرسی و ارزیابی عملکرد دستگاه های اجرایی شهرستان شوش در زمینه تکریم ارباب‌رجوع افزود: تمام فعالیت‌های ادارات شهرستان در این زمینه رصد خواهد شد.

شرکت‌‌ها و ادارات شهرستان شوش موضوع اشتغال را جدی بگیرند

همچنین در نخستین جلسه شورای اداری شهرستان شوش، سیدراضی نوری، نماینده مردم شوش در مجلس شورای اسلامی نیز با اشاره به ظرفیت‌ها، فرصت‌ها و توانایی‌های شهرستان در زمینه‌های کشاورزی و گردشگری گفت: باید با اجرای یک برنامه مدون و جامع موضوعات تولید و اشتغال مد نظر تمامی دستگاه‌های اجرایی شهرستان قرار گیرد.

وی با اشاره به نام‌گذاری سال‌جاری توسط مقام معظم رهبری به «اقتصاد مقاومتی، تولید و اشتغال» افزود: انتظار داریم تا مسؤلان دستگاه‌های اجرایی و ادارات با اتخاذ برنامه‌هایی مدون در مسیر تولید و اشتغال‌زایی قرار بگیرد. کارخانه‌ها و شرکت‌های صنعتی و تولیدی شهرستان شوش باید در اشتغالزایی و ایجاد فرصت‌های شغلی بیش از گذشته نقش‌آفرینی داشته باشند.

نوری بر تسریع در راه اندازی شرکت توسعه و عمران شهری تاکید کرد و افزود: راه اندازی این شرکت می تواند کمک زیادی به مردم به عنوان سهام‌دار اصلی آن کند.

اخطاریه شرکت توزیع برق به ادارات و کارخانجات شهرستان شوش

در ادامه این جلسه سهیل مطوریان‌فر، مدیر شرکت توزیع برق شهرستان شوش نیز با اشاره به بدهی ۳۱ میلیاردی ادارات و کارخانجات شوش به این شرکت توزیع برق اشاره کرد و اظهار داشت: خدمات‌رسانی تمامی ادارات وابسته به داشتن اعتبارات از جمله وصول مطالبات است. برای ادامه فعالیت ها، ایجاد زیرساخت‌های لازم و خدمات رسانی به مناطق مختلف شوش باید مطالبات وصول شود در غیر این صورت از راه قانونی وارد عمل می‌شویم.

مدیر توزیع برق شوش یادآور شد: هر چند اقدامات و خدمات زیادی در شوش در حوزه برق انجام شده اما با توجه به گستردگی شهرستان برای انجام کارهای بیشتر نیاز به وصول مطالباتی داریم که تنها برای مردم و رفاه آنها بویژه ساکنان مناطق محروم صرف خواهد شد. مسؤلان ارشد شهرستان تمهیدات لازم برای پرداخت بدهی ادارات و کارخانجات شوش به شرکت توزیع برق این شهرستان انجام دهند.

Share This:

نظر شما!!