اسامی منتخبان شورای شهرهای استان خوزستان اعلام شدند.

پنجمین دوره انتخابات شوراهای شهر و روستای استان خوزستان روز جمعه (۲۹ اردیبهشت‌ماه) همزمان با دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری با حضور پرشور مردم در سراسر کشور برگزار شد.

اخبار مربوط به نتایج رسمی پنجمین دوره انتخابات شوراهای شهر و روستای استان خوزستان را می‌توانید از طریق صفحه استانی تسنیم خوزستان دنبال کنید.

منتخبان شورای شهرهای دزفول مشخص شدند

شمارش آرا در حوزه انتخابیه دزفول نیز پایان یافت که بر این اساس اعضای جدید شورای شهر برای دوره پنجم معرفی شدند و عادل دوایی فر  ۴۰۸۲۹ رای، عظیم سرافراز   ۳۹۹۵۶ رای، حمیدرضا چمن آرا  ۲۷۹۱۷ رای، فرهاد جاموسی  ۲۷۵۶۶ رای، سید مصطفی عظیمی‌‌فر  ۲۳۸۶۶ رای، تورج بختیاری  ۱۹۶۰۹ رای، عزت الله حاجیوند رشیدی  ۱۸۹۴۰ رای، میرزا علی آستی  ۱۷۲۹۷ رای، حمید کلانتری  ۱۶۹۳۷ رای به عنوان اعضای اصلی و نیز غلامعلی سلیم گندمی  ۱۶۸۲۰ رای، غلامرضا گلچین  ۱۶۴۹۲ رای، محمدرضا دبیرزاده ۱۶۰۵۳ رای به عنوان اعضای اعضای علی البدل انتخاب شدند.

اسامی نهایی شورای شهر امیدیه و میانکوه اعلام شد

به گزارش خبرگزاری تسنیم از امیدیه، سید مهران رفیعی فرماندار شهرستان امیدیه نتیجه انتخابات پنجمین دوره شورای اسلامی شهر امیدیه و میانکوه را اعلام کرد.

مهران افضلی ۵۷۱۴ رای، بهنام منجی ۵۵۳۷ رای، حمید رفیعی ۴۶۷۷ رای، محمدرضا آقاجری ۴۵۶۲ رای، ایمان شریفات ۴۴۷۴ رای، عباس غدیری ۴۳۹۴ رای و خسرو ناصریان ۴۳۸۱ رای به عنوان اعضای اصلی علی توتک۴۲۵۶رای و امیدعلی شنبدی۴۲۳۳رای به عنوان اعضای علی البدل انتخاب شدند.

اعضای شورای اسلامی شهر شوشتر مشخص شدند

مصطفی سمالی در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در اهواز ضمن اشاره به حضور پرشور مردم شوشتر در انتخابات اظهار داشت: پس از پایان شمارش آراء در حوزه انتخابیه شوشتر اعضای پنجمین دوره شوراهای اسلامی شهر مشخص شدند و برای این دوره از انتخابات کل آراء مأخوذه شوراها ۹۹ هزار و ۴۹۷ رأی بود.

وی با اشاره به این‌که عبدالله زنگنه بدبیل ۱۰ هزار و ۳۶۱ رأی و غلامعلی شاهمرادیان با ۹ هزار و ۵۲۱ رأی به تریبت نفر اول و دوم هستند، ادامه داد: علی‌اصغر صفرچی با ۸ هزار و ۳۹۱ رأی، محمد حافظی‌زاده با ۸ هزار و ۳۵۳ رأی، سیدمحمدرضا حسینی مرعضی با ۸ هزار و ۳۲۰ رأی، سیدمحمدرضا حسینی مرعشی با ۸ هزار و ۳۲۰ رأی، شاهین زلقی با ۸ هزار و ۲۵ رأی و علیرضا چراغی با ۷ هزار و ۴۲۴ رأی پنج نفر دیگری عضو شورای اسلامی شهر شوشتر هستند.

فرماندار شوشتر گفت: فاطمه پیروند موری با ۷ هزار و ۴۰۸ رأی، غلام سلطانیان با ۷ هزار و ۵۵ رأی، بهرام نوروزی با ۷ هزار و ۴۵ رأی، حسن روستایی با ۶ هزار و ۶۰۹ رأی و علیرضا تقی‌پور با ۶ هزار و ۵۳۸ رأی به عنوان اعضای علی‌البدل پنجمین دوره شوراهای شهر شوشتر انتخاب شدند.

منتخبان شورای شهر اروندکنار و چوئبده معرفی شدند

شمارش آرا در حوزه انتخابیه اروند کنار و چوئبده نیز پایان یافت که بر این اساس اعضای جدید شورای شهر برای دوره پنجم معرفی شدند و جاسم جباری، علی بیرانی، سامی قیتانی، غانم حلفی، علی سلطان دایه به عنوان اعضای اصلی و نیز عبدالکریم نصاری، عبدی بحرانی، عبدلهادی نصاری به عنوان اعضای علی البدل شورای اروند کنار انتخاب شدند.

همچنین توفیق ابریشمی، عبدلنبی، حنش فرحانی، هادی نصیری زاده و هادی ناصحی زاده به عنوان اعضای اصلی و نیز ادیب فرحانی، مجتبی تمیر و مجید فرحانی به عنوان اعضای علی البدل شورای چوئبده انتخاب شدند.

اسامی نهایی منتخبان شورای اسلامی شهر شوش اعلام شد

رضانجاتی فرماندار و رئیس هیات اجرایی انتخابات این شهرستان اظهار داشت: پس از ساعت‌ها، شمارش آراء شهر شوش پایان یافت و  اعضای پنجمین دوره شورای اسلامی شوش مشخص شد.

ﻓﺘﺎﻧﻪ ﺭستمی ﻣﻌﺘﻤﺪ سگوﻧﺪی با۶۸۷۱ ﺭﺍی، ﺷﻬﺮﺍﻡ ﻛﺮﺩ با ۵۷۰۱ ﺭﺍی، ﻣﺤﻤﺪ ﻣﻴﺎﺣﻲ با ۵۵۵۲ ﺭﺍی،ﺣﻜﻴﻤﻪ ﻣﻮﺳﻮی با ۵۴۵۶ ﺭﺍی، ﺳﻴﺪﺣﻜﻴﻢ ﻣﻮﺳﻮی با۵۲۳۰ رای، ﺳﻌﻴﺪ ﺷﻔﺎﻫی ۵۰۴۶ رای، ﻣﺴﻠﻢ ﺳﮕﻮﻧﺪ( کریمی‌پور) با ۴۸۰۷ ﺭﺍی ﺑﻪ ﻋﻨﻮﺍﻥ ﺍﻋﻀﺎی ﺍصلی شورای شهر شوش و ﻋﻠﻲﺑﻮﻳﺮی ﻣﻨﺠﻲ با ۴۷۲۵ ﺭﺍی، ﻋﺒﺪﺍﻟﺠﻠﻴﻞ ﺑﻴﻼﻭی با ۴۶۴۱ ﺭﺍی، ﻣﻬﺪی ﺗﻤﻴﻤی با ۴۳۸۰ﺭﺍی، جهانگیر دیناروند با ۴۳۴۷ رای و نیز حسن حمزه دارای ۴۲۶۶ رای ﺑﻪ ﻋﻨﻮﺍﻥ ﺍﻋﻀﺎی ﻋﻠﻲﺍﻟﺒﺪﻝ ﺷﻮﺭﺍی ﺍﺳﻼﻣی ﺷﻬﺮ ﺷﻮﺵ ﺍﻧﺘﺨﺎﺏ ﺷﺪﻧﺪ.

به گزارش تسنیم، بر اساس اعلام ستاد انتخابات در راستای اجرای ماده ۵۲ قانون انتخابات شورای اسلامی کشور و ماده ۷۰ آئین نامه اجرایی انتخابات شوراهای اسلامی، داوطلبان معترض به نتیجه آرا طی ۴۸ ساعت می‌توانند اعتراض کتبی خود را به ستاد انتخابات تحویل تا در هیات‌های اجرایی و نظارت مورد بررسی قرار گیرد.

نتایج انتخابات شوراهای شهرهای کوت سیدنعیم و البوحمیظه

شمارش آرای در حوزه انتخابیه شهرهای کوت سیدنعیم و البوحمیظه پایان یافت که بر این اساس اعضای جدید شورای شهر برای دوره پنجم معرفی شدند.

نتایج انتخابات شورای شهر کوت سیدنعیم

عضو اصلی

سعید حردانی با ۷۸۵ رأی

عطیه سخری با ۷۷۶ رأی

سعید حلفی با ۷۷۴ رأی

عادل حلفی با ۶۸۹ رأی

علی حلفی با ۶۴۰ رأی

شهر البوحمیظه

عضو اصلی

عبدالله مزرعی با ۱۸۵۹ رأی

فیصل مزبان مزرعی با ۱۶۲۰ رأی

محمد مزرعه با ۱۳۹۰ رأی

هادی مزرعه با ۱۱۳۵ رأی

مهدی فخیمی با ۱۲۰۴ رأی

نتایج انتخابات شوراهای شهر اندیمشک

شمارش آرا در حوزه انتخابیه اندیمشک نیز پایان یافت که بر این اساس اعضای جدید شورای شهر برای دوره پنجم معرفی شدند

نعمت مریدی با ۸۸۰۹ رأی

فرنگیس قلاوند با ۸۷۳۹ رأی

سجاد حیدری با ۸۵۳۸ رأی

امیرحسین نامجو با ۷۸۷۱ رأی

پریسا جم با ۷۳۶۹ رأی

اعظمی دارش با ۷۷۴۳ رأی

علی گل اندام با ۷۴۹۷ رأی

اعضای شورای شهر دشت آزادگان معرفی شدند

عبدالرضا سعیدی‌نیا در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در اهواز اظهار داشت: در پنجمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا دشت آزادگان شاهد حضوری ۸۰ درصدی مردم پای صندوق‌ها بودیم.

وی با اشاره به این‌که در این شهرستان ۴۲ شعبه ثابت و یک شعبه سیار برای اخذ رأی وجود داشت، گفت: برای پنجمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا دشت آزادگان نزدیک به ۶۸۰ نفر نامزد شده بودند.

فرماندار دشت آزادگان با بیان این‌که برای این دوره ۲۵ هزار و ۱۱۵ نفر رأی مأخوذه صحیح جود داشت، بیان کرد: اعضای پنجمین دوره شوراهای اسلامی شهر و روستا دشت آزادگان به ترتیب کریم جلالی با ۴ هزار و ۵۱۸ رأی، مریم الهایی سحر ۴ هزار و ۲۹ رأی، لیلا سیاحی ۳ هزار و ۷۷۶، توفیق سواری ۳ هزار و ۸۵۷ رأی، ناجی سبهانی ۳ هزار و ۵۵۰ رأی و سیدگاطع موسوی با ۳۱۵۱ رأی انتخاب شدند.

وی ادامه داد: همچنین اعضای علی‌البدل نیز به ترتیب حمید دیناروندی با ۳۱۴۵ رأی، رایف مصطفی جلالی با ۲۸۹۳ رأی و غلامرضا طرفی با ۲۱۵۸ رأی انتخاب شدند.

اعضای شورای شهر شادگان مشخص شد

شمارش آرا در حوزه انتخابیه شادگان پایان یافت که بر این اساس اعضای جدید شورای شهر برای دوره پنجم معرفی شدند و طاهر مقدم با ٤٣٤٤ رای، عبدالنبی برحی با ٣٤٢٩ رای، رضا خلوی زاده با ٣٣٩٣ رای، سیدسعید غاوی نژاد با  ٣٣٣٥ رای و عبدالعزیز الهی منش با ٢٨٧١ رای به عنوان اعضای اصلی و نیز حسین مشهدی زاده با ٢٨٥٥رای، نعیم مچاسبه با ٢٥٩١رای، سیدسلمان موسوی با ٢٤٩٨رای، علی عبودی با ٢٤٦١رای و  علی آگاهی با ٢٢٥٥ رای به عنوان اعضای علی البدل انتخاب شده‌اند.

اعضای شورای شهر دهدز مشخص شد

شمارش آرا در حوزه انتخابیه دهدز پایان یافت که بر این اساس اعضای جدید شورای شهر برای دوره پنجم معرفی شدند و مهران داودی با ۹۶۹ رای، داریوش محمودی ۹۱۹ رای، حسین کیخایی ۸۹۶ رای، هومان حبیبی ۸۸۹ رای، حمید گودرزی ۸۵۴ رای به عنوان اعضای اصلی و  حسین آرش با ۸۱۵ رای و افشین جابری با ۸۴۳ رای به عنوان اعضای علی‌البدل انتخاب شدند.

منتخبان شورای شهر هویزه معرفی شدند

شمارش آرا در حوزه انتخابیه هویزه پایان یافت که بر این اساس اعضای جدید شورای شهر برای دوره پنجم معرفی شدند و سجاد ساکی با ۲ هزار و ۳۳۸ رای، نعمت الله ساکی با ۲ هزار و ۴۱، نعیم بوعذار با یک هزار و ۹۶۵ رای، بهرام ساکی با یک هزار و ۹۵۷ رای نفر پنجم به عنوان اعضای اصلی و مصطفی شلیجی با یک هزار و ۸۴۰ رای، عاشور مومنان‌زاده با یک هزار و ۷۹۹ رای و نجم جرفی با یک هزارو ۷۶۲ رای به عنوان اعضای علی البدل شورای این شهر انتخاب شدند.

اسامی اعضای شورای شهر ماهشهر مشخص شدند

شمارش آرا در حوزه انتخابیه ماهشهر پایان یافت که بر این اساس اعضای جدید شورای شهر برای دوره پنجم معرفی شدند و مجاهد نظارات با ۷ هزار و ۴۷۵ رأی ، شهناز حیدری با ۷ هزار و ۱۹۶ رأی، کامران رئیس قنواتی با ۷ هزار و ۴ رأی و سعید حیاتی با ۷ هزار و ۷۹۴ رأی به عنوان اعضای اصلی و نیز مجتبی آبادی با ۶ هزار و ۲۸۰ رأی، ناصر فیصلی با ۶ هزار و ۱۴۳ رأی و حمید غبیشاوی با ۶ هزار و ۹۰ رأی به عنوان اعضای شورای پنجم ماهشهر انتخاب شدند.

اسامی اعضای شورای شهربهبهان مشخص شدند

فرماندار بهبهان خبر داد: سیف الله علی نژاد، علی آقاجری، عبدالمجید راوندی، نعمت الله دانایی، محمدهادی روحی پور، فریدون قنواتی و غلامحسین اولادی پور به ترتیب کرسی های اول تا هفتم شورای شهر را به خود اختصاص دادند.

مظفری در پایان بیان کرد: فضل الله تژم، منه طیبی و منصور نصیریان پور به ترتیب سه عضو اول تا سوم علی البدل هستند.

Share This:

نظر شما!!