مدیرکل ورزش و جوانان خوزستان با ابراز امیدواری نسبت به حل مشکلات باشگاه استقلال خوزستان و تیم‌داری آن در فصل هفدهم لیگ برتر فوتبال کشور، گفت: مردم خوزستان نگران نباشند؛ ما با یکی از مربیان بزرگ فوتبال ایران برای هدایت تیم مذاکره داشتیم و تمرینات تیم به زودی آغاز می‌شود.

به گزارش صدای خوزستان ،افشین حیدری  اظهار کرد اعلام ورود استاندار و اداره‌کل ورزش و جوانان استان به موضوع باشگاه استقلال خوزستان، اظهار کرد: تیم استقلال سرمایه استان است و ما هم برنامه داریم که برای فصل آینده نیز در لیگ برتر تیم‌داری کنیم. جای نگرانی وجود ندارد و مردم خوزستان مطمئن باشند که استقلال پر قدرت در لیگ هفدهم حضور پیدا می‌کند.

 

وی بیان کرد: همچنین با یکی از مربیان بزرگ فوتبال ایران برای هدایت تیم مذاکره داشتیم و می‌توانم بگویم که کار تقریبا نهایی و حضور او در تیم استقلال قطعی شده است. به زودی نیز تمرینات این تیم آغاز می‌شود.

مدیرکل ورزش و جوانان خوزستان گفت: مجموعه مدیریتی استان پشت تیم است و جا دارد از تلاش‌ها و حمایت‌های استاندار محبوب و ورزش‌دوست خوزستان و همچنین مجموعه‌هایی که برای ماندگاری تیم تلاش می‌کنند، قدردانی کنم. در این بین از تلاش‌های آقای تاج، رییس فدراسیون نیز تشکر می‌کنم.

 

وی عنوان کرد: همچنین امروز (سه شنبه) توافقی بین استانداری، اداره‌کل ورزش و جوانان خوزستان و هیات فوتبال استان با گروه ملی صورت گرفت و بر اساس آن به‌زودی باشگاه استقلال خوزستان به اداره‌کل ورزش و جوانان استان تحویل داده می‌شود و اسپانسر آن برای فصل جدید مشخص خواهد شد.

 

حیدری گفت: این تیم از یکی از سهمیه‌های ارزشمند استان است و به هیچ عنوان نمی‌گذاریم که از دست برود. امسال برنامه ویژه‌ای برای حل مشکلات استقلال داریم.

 

وی بیان کرد: استقلال خوزستان، فولاد و نفت آبادان متعلق به هیچ شرکتی نیستند، بلکه این سه تیم متعلق به مردم خوزستان هستند و ریشه در تک تک خانواده‌های ورزش‌دوست استان دارند. مردم استان با این تیم‌ها خاطره دارند و می‌خواهند که تیم‌هایشان حفظ شوند که تمام تلاش ما نیز در همین راستا است.

Share This:

نظر شما!!