صدای خوزستان، نیلوفر بحریه در گفت‌وگو با خبرنگاران  با اشاره به معاملات انجام شده در هفته گذشته منتهی به تاریخ چهارم بهمن ماه در بورس منطقه‌ای خوزستان اظهار داشت: در این هفته تعداد ۵۱ میلیون و ۶۲۴ هزار سهم، حق تقدم و اوراق مبادله شد.

وی ارزش سهام، حق تقدم و اوراق مبادله شده در بورس منطقه‌ای خوزستان را ۱۱۶ میلیارد و ۴۴۷ میلیون ریال عنوان کرد و گفت: این تعداد سهام متعلق به ۱۸۱ شرکت است.

مدیر بورس منطقه‌ای خوزستان ۴۰ درصد این معاملات را مربوط به خرید سهام اعلام کرد و ادامه داد: همچنین ۶۰ درصد باقی‌مانده مربوط به فروش سهام است.

وی با بیان اینکه معاملات توسط ۱۲ ایستگاه معاملاتی انجام شد خاطرنشان کرد: در مجموع در هفته گذشته برای ۱۲۶ نفر کد سهامداری جدید ایجاد شد.

بحریه در ادامه سخنان خود بیان کرد: در پایان معاملات این هفته امتیاز تسهیلات مسکن، سهام شرکت‌های فولاد مبارکه اصفهان و پلی اکریل ایران با بیشترین ارزش ریالی خرید روبه‌رو شدند.

مدیر بورس منطقه‌ای خوزستان در پایان یادآور شد: همچنین اوراق خزانه اسلامی، سهام بورس انرژی و سهام شرکت گسترش نفت و گاز پارسیان به ترتیب با بیشترین ارزش ریالی فروش روبه‌رو شدند.

Share This:

نظر شما!!