صدای خوزستان، شرکت فولاد خوزستان درادامه روند روبه رشد تولید وعرضه فولاد موفق شد برای سومین بار طی سال جاری رکورد ماهیانه خود را بهبود بخشد و با تولید ۳میلیون و یکصد وچهل وچهار هزارتن شمش تا پایان دی ماه به رشد ۵ درصدی در محصول نهایی دست یابد.
روابط عمومی فولادخوزستان با انتشار اطلاعیه ای در آستانه دهه و جشن های سالگرد پیروزی  انقلاب اسلامی ،ضمن  تبریک این مناسبت به کارکنان تلاشگر این شرکت اعلام کرد: تولید شمش طی دی‌ماه به رقم ۳۲۹هزار تن رسید و رکورد ارسال محصول صادراتی به ۲۵۳هزارتن رسید که هر دو رقم ، رکوردهای تازه درتولید و ارسال ماهانه فولادخوزستان محسوب می شوند.
مدیر برنامه ریزی و کنترل تولید  شرکت فولاد خوزستان گفت: رکورد تولید ماهیانه فولاد برای سومین مرتبه در سال جاری ارتقاء یافته است.
اشکانی پور افزود: رکورد پیشین تولید ماهانه مربوط به شهریور ماه امسال با۳۱ روز کاری، به میزان ۳۲۸هزار و ۳۸۴ تن بوده که هم اکنون در سی روز دی ماه پشت سر گذشته شده است.
مدیر برنامه ریزی و کنترل تولید تصریح کرد: رشد ۵ درصدی تولید ده ماهه فولادخوزستان نسبت به مدت مشابه در سال قبل درحالی است که تاکنون اهداف برنامه ای امسال شرکت نیز کاملا محقق شده است.
اشکانی پور خاطرنشان کرد: این رکوردشکنی و موفقیتها بیانگر تلاش، همدلی و البته دانش فنی کارکنان تلاشگر و متخصص شرکت فولاد خوزستان، در راستای رسیدن به “اقتصاد مقاومتی” است.

Share This:

نظر شما!!